I´m happy girl! ♥

Psaní na blog moc často mi zatím moc nevychází. Je to asi tím,že pokaždé když se po celém dnu dostanu do postele jsem většinou unavená něco psát tak si raději pustím seriál a přes den se snažím pořád něco dělat! :)

Zatím musím říct ,že si to tu moc užívám! Všechno je tu prostě skvělé. Alfred i Astrid si na mě už celkem zvykli takže to je paráda. Alfred mi dokonce řekl, že jsem jeho nejlepší kámoš na celém světě ♥ sladouš jeden!

Minulý víkend jsme byli ve Skanzenu. Bylo to tam moc hezké, jen tam toho bylo hrozně, ale fakt hrozně moc. Takže si myslím, že jsem viděla jen tak 1/3 celého Skanzenu :D určitě musím jít někdy znova!

Tento víkend byl ve Lidingö - Lidingölopet, což je velká bežecké akce! Alfred ho bežel poprvé a byl skvělej, doběhl mezi prvního, ale co hlavní - měl z toho strašnou radost! :) Alissa taky bežela - chtěla porazit její rekord z předešlého roku  a to se jí taky podařilo.
Mě se dnešek moc líbil! Musím začit chodit běhat o dost víc! Přístí rok bych si totiž ráda zkusila běhat taky :)
Nemůžu, už se taky dočkat až mi dojde moje personální číslo! Byla jsem si ho vyřídit v pátek a řekla mi tam paní, že je možné že ho můžu mít už do 14 dní! Což by byla paráda, protože pak už bych konečně mohla začít chodit do gym! :D1 komentář:

  1. Koukám, že si to tam pořádně užíváš :)! Jen tak dál .. Taky si začínám plnit své sny, a je to super. :) Tak užívej :)

    OdpovědětVymazat