Produktivní pondělí!

Začátkem Listopadu nám tu ve Stockholmu taky začala zima. Ve čtyři hodiny odpoledne je skoro tma, teploty se pohybují okolo 0 a už máme i sníh. Dneska jsem na tom sněhu spadla rovnou dvakrát :D a přesně v takových chvílích si kladu otázku - Proč jsem se to vůbec to Stockholmu přestěhovala? potom, ale jdu na procházku s Leiou (pes) a vidím jak je to všude okolo kráásný a už vím proč! :)


Každopádně jsem se rozhodla, že letošní zimu se budu snažit být o dost aktivnější než předtím, jelikož většinou se ze mně přes zimu stane hrozně líný člověk co neděla nic jiného než kouká na filmy a na nějakou posilovnu a nebo třeba procházku bych se buď vykašlala uplně a nebo se tam dostala jednou měsíčně. Abych měla tu správnou motivaci opravdu mít dny plné různých aktivit a nějakých úkolů, založila jsem si "planner" do kterého jsem si ode dneška začala plánovat své dny - co budu jíst, jaký budu mít workout v posilovně + denní aktivity co ten den mám splnit.Tak uvidím jak se mi to mi to bude dařit si všechno takhle psát, ale přišlo mi to jako fajn nápad jak nelenit! :)


Po prvním dnu mi to přišlo nejefektivnější především u toho  workoutu. Často se mi totiž stává, že jdu do posilovny a pak prostě ani nevím co vlastně chci dělat a pak většinou stojí celý workout za prd. Dneska jsem měla workout parádní! Mám hroznou radost z toho, že jsem splnila všechno co jsem si naplanovala a veřte, že kdybych si to předtím nenapsala na papír tak se do té posilovny vůbec ani nedokopu dneska :D


Teď už jsem hezky v teplé posteli pod dekou a s teplýma ponožkama a půjdu brzo spát, ať mám zase hodně energie na další den! :)

3 komentáře:

  1. Taky mám nejraději, když si všechno předem naplánuju :) Jinak moc ti to sluší! :) A ty žiješ ve Stockholmu? :)

    OdpovědětVymazat
  2. Jak já bych si přála sníh, ale tady v Čechách, aby byl sníh ve městě to je nesplnitelný přání, alespoň u nás :( :D

    OdpovědětVymazat